Nakupte minimálně za 1 000 Kč a poleťte s námi do Nizozemska.
Pravidla soutěže na blogu.   čím více objednávek, tím větší šance vyhrát.

Barva roku 2023 Viva Magenta

Vytvořeno05.12.2022

Společnost Pantone oznámila barvu pro nadcházející rok 2023

Odstín roku 2023 bude magentová s názvem Viva Magenta a kódem 18-1750!

Pokud bychom odstín měli popsat slovy, jedná se o vínovou barvu s nádechem fuchsiové. Je to barva inspirovaná přírodou, konkrétně karmínovým barvivem, který produkuje brouk červec nopálový.

Barva má vždy kulturně i symbolicky charakterizovat nadcházejících 365 dní. Viva Magenta vyjadřuje sílu... myslím, že té budeme všichni potřebovat více než dost.

Měla by v nás probouzet radost, pulzující energii, optimismus, chuť experimentovat a vyjádřit se. Je pro všechny, kteří mají rebelského ducha.

Společnost Pantone na této barvě zaujala přirozenost a výraznost, která zaujme oko. Vhodná je především pro jarní kolekci, a tak pokud se už teď přemýšlíte, čím oživíte svůj šatník, zkuste se poohlédnout po barvě roku 2023.

Není velkým překvapením, že hned po vyhlášení barvy roku se módní domy předhání, jak ji pojmout a zařadit do nové kolekce. Módní domy však nejsou jediné, které se tímto trendem řídí. Barva roku se promítne napříč všemi odvětvími, ať už se jedná o  bytové dekorace, obuv, šperky nebo například o elektroniku. Nejmenovaná firma navrhuje mobilní telefon v barvě Viva Magenta.

Jak to máte vy, švadlenky? Necháte se inspirovat, nebo máte své oblíbené barvy a sázíte na jistotu?

Jaké jsou vaše oblíbené barvy? Zaujala vás barva roku 2023? A co barva minulého roku - Very Peri, bavila vás? Podělte se s námi na naší facebookové skupině Zašijte se s Terrymodou o vaše výtvory, názory a zkušenosti. Těšíme se na vás! :)

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies