Barvou roku 2022 je Very Peri

Vytvořeno28.01.2022

První měsíc roku 2022 je pomalu za námi a na konci roku 2021 po čtvrté instituce Pantone Color vyhlásila barvu roku, co v sobě ukrývá odstíny výrazné fialové, klasické modré, korálové, jemně šedé a zářivě žluté. Jméno této tajemné barvy je Very Peri.

Co je barva Very Peri?

Barva Very Peri udává trend v celé oblasti designu a v módním světě tomu není jinak. Přesvědčit jsme se o tom mohli již na podzimních fashion weeků v Paříži a v Kodani. Ulice prozářil světlejší odstín fialové barvy, která patří také mezi jednu z aktuálních barev pro letošní rok 2022.

Právě barva Very Peri se skvěle hodí pro nás švadlenky. Jedná se o barvu sebevědomou, silnoudynamickou, podporující naši kreativitu, vynalézavost a tvořivost. Dokáže nás provést novým světem, ve kterém se spojuje vděk z toho co máme a netrpělivé očekávání toho co nás teprve čeká.

 

Jak barvu Very Peri nosit?

Tato barva je sama o sobě vyzývavá a hovoří sama za sebe. Není ji potřeba tedy složitě kombinovat s ostatními barvami. Chybu neuděláte při kombinaci s barevnými odstíny, které v sobě ukrývá barva Very Peri nebo se zemitou hnědou, se zelenou co podtrhne její půvab a s ostatními tóny fialové barvy chybu neuděláte. Přeci jen kombinace více kousků tón v tónu se již osvědčila a patří mezi stálice barevných kombinací našich šatníků.

Patříte-li ke konzervativní skupině lidí, nevadí a barvu Veri Peri použijte na doplňky v podobě čepice, šály, hedvábného šátku, laku na nehty nebo nové kabelky.

Oživme si své šatníky právě touto aktuální barvou a pořiďme si minimálně jeden stylový kousek. Tato barva totiž reprezentuje nadcházející změnu, spojení mezi realitou všedních dnů a virtuálním světem.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení