Patchwork sady na barevné deky.

Vytvořeno01.04.2022

Představovat patchwork jako specifickou textilní techniku, u které se jedná o sešívání malých, různě barevných kousků látek tak, aby vytvářely geometrické vzory, není na našem e-shopu příliš potřeba.

 

Naše prodejny i sklady pravidelně zásobujeme nejrůznějšími vzory vhodnými právě již ke zmiňované technice patchworku. Nepřeberné množství barevných vzorovaných látek, které nabízíme jistě nelze přehlédnout. A co teprve vzory inspirované výtvarným uměním.

Pokud sháníte luxusní dárek pro jakoukoliv ženu, která miluje patchwork, zpozorněte! Máme zde něco, co ji naprosto uchvátí. Připravili jsme pro vás jarní senzaci, které neodoláte, stejně tak jako my, když jsme ji poprvé uviděli. To je prostě nádhera.

 

Představujeme vám jedinečnou luxusní kolekci americké bavlny na patchwork, v originálně zabaleném boxu, zastoupenou několika známými výtvarnými autory.

Jedním z nich je Kaffe Fassett s kolekcí Free Spirit, slavný americký návrhář a designér, který je známý po celém světě pro své inovativní patchworkové a quiltovací vzory. Dalšími zastoupenými umělci a dílnami jsou Morris & Co. nebo třeba Minick & Simpson.

Tyto Patchworkové boxy jsou pro vás neopakovatelnou šancí mít doma kousek umění, inspirované barevnými květinovými nebo abstraktními variacemi ať už ve výrazně křiklavých nebo jemně sladěných pastelových tónech.

Každý ze čtyř nabízených boxů obsahuje kousky designově a barevně sladěných bavlněných látek, úhledně poskládaných do balíčku a podrobný manuál na výrobu patchworkové přikrývky. Již název jednotlivých boxů napovídá v jakém designovém stylu bude vaše budoucí přikrývka ušita. Boxy se od sebe liší počty kusů, vzory látek a velikostí výsledné přikrývky. Pojďme si společně jednotlivé boxy projít:

 

Cottage Garden Flowers 

Z kolekce Free Spirit od Kaffe Fassett obsahuje 16 vzorů 100% bavlněných látek v různobarevných variacích zahradních květin. Výsledný rozměr přikrývky je 129 x 159 cm.


Tartan

Z kolekce Free Spirit od MORRIS & CO obsahuje 19 vzorů 100% bavlněných látek v kombinaci ozdobných, zámeckých vzorů květin a ptáčků. Výsledný rozměr přikrývky je 132 x 161 cm.

  

Charming Cabin

Z kolekce Minick & Simpson obsahuje 7 vzorů 100% bavlněných látek v kombinaci okouzlujících drobných květin a jemných vzorů v červených tónech. Výsledný rozměr přikrývky je 157 x 180 cm.

 

Ancient Glade

Z kolekce Free Spirit od Kaffe Fassett obsahuje 9 vzorů 100% bavlněných látek v kombinaci květinových a abstraktních vzorů v zeleno modrých, tyrkysových odstínech. Výsledný rozměr přikrývky je 207 x 174 cm.

 

Nenechte si ujít tuto vyjímečnou příležitost na oživení vašeho interiéru těmito nádhernými vlastnoručně ušitými patchworkovými přikrývkami.

Je to svěží, je to neotřelé a svým způsobem jedinečné, protože jenom na vás záleží, jak bude vaše výsledné umělecké dílo vypadat.

Věříme, že to bude originál se vším všudy. S vaším rukopisem.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies