Nakupte minimálně za 1 000 Kč a poleťte s námi do Nizozemska.
Pravidla soutěže na blogu.   čím více objednávek, tím větší šance vyhrát.

Střihy od Fazonetky nakoupíte v Terry Modě!

Vytvořeno01.12.2022

Švadlenky, máme pro vás novinku...

Nově na našem e-shopu nakoupíte střihy od známé a oblíbené Fazonetky!

Fazonetka, vlastním jménem Jana Coufalová je oděvní konstruktérka a modelářka. Vytváří střihy na děti i dospělé a pořádá kurzy šití. Patří mezi šťastlivce, kteří už od malička věděli, co chtějí dělat, za svým snem si šla a dnes dělá to, co ji baví. Už jako malá holčička usedala k maminčinu šicímu stroji a zkoumala, jak vše funguje. Když se po základní škole rozhodovala, jakým směrem bude pokračovat, volba byla jasná. Začala studovat na dámskou krejčovou, později si dodělala maturitu v oboru Oděvnictví, a protože se jí studium zalíbilo, rozhodla se pokračovat na vysokou školu, kde úspěšně odpromovala v oboru Technologie a řízení výroby. Život ji nakonec na pět let zavál do práce s jiným zaměřením. Až mateřská dovolená ji vrátila k jejímu oblíbenému oboru a od té doby se naplno věnuje tomu, co jí doopravdy baví.

Kromě konstrukce střihů se věnuje tvorbě videonávodů a fotonávodů. Díky tomu ji zná plno začínajících švadlenek, které provedla prvním střihnutím, usednutím za stroj a správným použitím střihu.

A co od Fazonetky najdete na našem e-shopu?

Všechny střihy najdete v kategorii Střihy a podkategorii Fazonetka střihy.

Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější kousky, do kterých oblíknete celou svoji rodinu. Vybírat tak můžete z dětských mikin, tepláčků a bundiček, přes dámské šaty, teplákové soupravy  a kabátky, až po pánské střihy na mikinu nebo tepláky. Střihy prodáváme v papírové podobě, abychom vám ušetřili práci s tiskem a následným slepováním střihu. Na každém střihu najdete velikostní tabulku, spotřebu materiálu k jednotlivým velikostem a náročnost modelu. Samozřejmostí jsou nasazovací body a značky, které určují směr osnovy.

Pokud mezi střihy Fazonetka nenajdete modely, které si chcete ušít, podívejte se na naši nabídku střihů Burda, Butterick a nebo luxusních střihů Vogue.

Jaké střihy používáte nejraději? Máte tipy, které byste rádi předali začínajícím švadlenkám, nebo hledáte střihy zdarma? To vše na vás čeká v naší facebookové skupině Zašjte se s Terrymodou.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies