Cestovní polštářek za krk.

Vytvořeno31.05.2023

Za pár týdnu máme letní prázdniny a už přemýšlíme, kam poletíme za sluníčkem, na jaký výlet vyrazíme a kam se podíváme. Nebudeme si nic nalhávat, ale cestování je občas dlouhé, bolí nás celé tělo a než rozhýbeme bolavou krční páteř, tak už pomalu jedeme domů. Vše má své řešení – můžeme sedět doma, nebo si ušít cestovní polštářek za krk, který je ve tvaru podkovy.

My si vybíráme variantu číslo dvě a vy si pojďte společně s námi ušít cestovní polštářek, který oceníte, je jednoduchý a zvládne ho i úplný začátečník.

Co budeme potřebovat:

0,50 m elastické látky (my zvolili funkční úplet)

1 ks nitě

0,5 kg kuličkové výplně

střih na cestovní polštářek

 

Postup ušití:

  • Na pružnou látku si 2x obkreslíme střih, přidáme 1 cm na šev a vystřihneme.
  • Pokud se rozhodneme šít polštářek za krk se zapínáním, nejprve si lícem k líci na sebe položíme díly zapínání a v místě oblouku sešijeme. Spodní část necháme nesešitou a zapínání otočíme do líce. Zapínání ozdobně prošijeme a přidáme druk nebo suchý zip. Zapínání můžeme vycpat kuličkovou výplní.
  • Zapínání si položíme lícem k líci na díl polštářku a v kraji přišijeme.
  • Díly polštářku si na sebe položíme lícem k líci a po obvodu sešijeme. Necháme si otvor na otočení.
  • Nechaným otvorem otočíme polštářek na líc, vyplníme kuličkovou výplním a otvor v ruce sešijeme.

Cestovní polštářek je ušitý a teď už stačí naplánovat první výlet a vyrazit za dobrodružstvím.

 Set na šití cestovního polštářku

Láká vás ušít si cestovního polštářku, ale nechce se vám běhat po obchodech a shánět vše potřebné k šití? Nově pro vás máme sety na šití cestovních polštářků, které obsahují potřebný střih v papírové formě, kuličkovou výplň - 0,5 kg, látku - 0,5 m funkční úplet a nit do barvy úpletu. Nemusíte běhat nikde po obchodech a stačí se pustit do šití.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení