Z důvodu vysokého počtu objednávek může být doba expedice prodloužena. Na vyřízení všech objednávek intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Nové uni kostýmové látky

Vytvořeno13.04.2017

 Naše rodina kostýmových látek se tento týden rozrostla o nové dva přírustky v pastelových barvách.

 

Prvním pondělní přírustek byl pestrý výběr kostýmových látek Orlando, které v letním šatníku nesmějí chybět. On kostýmek, sukně, nebo pouzdrové šaty ušité z hladké, splývavé a příjemné kostýmové látky Orlando bude super kouskem, který nezůstane vyset na ramínku.

 

U jednoho přírustku jsme tento týden nezůstali a uprostřed týdne jsme do rodiny vzali letní splývavé kostýmové látky v jemných odstínech. Trochu jsem si říkala, že polyesterová látka a letní počasí nejdou moc k sobě. Tahle látka mě překvapila svojí lehkostí a vzdušností při letních dnech.

 

Zvolte kostýmovou sukni s vysokým pasem, ale v krátké délce a chybu v letošním roce neuděláte. Kalhoty v širokém sukňovém střihu v maxi délce, které zakrývají lodičky na vysokém podpadku. Sako si na sebe můžete vzít i svého manžela, přítele nebo kamaráda, protože i tento rok je módní oversize velikost.

Letošní rok je v klasickém oblékání více uvolněný a proto tenisky a batoh nebudou ke klasice nic zvláštního a výjimečného.

foto: pinterest.com, oblectese.cz

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení