Kosmetická taštička do kabelky.

Vytvořeno14.03.2024

Víte, co má společného James Bond a vaše kosmetická taštička? Oba nosí skryté poklady! Ale zatímco Bond má v kapse vždy pistoli, vy můžete mít ve své taštičce vše od rtěnky až po náplast.

Každá žena ví, že kosmetická taštička není pouze prázdným útvarem. Je to svatyně, kde se ukrývají poklady každodenního přežití. Jak si takovou multifunkční krasavici ušít? To vám prozradíme právě teď! Není to nic složitého, bude nám stačit šicí stroj s rovným stehem, žehlička a trocha času.

Na kosmetickou taštičku budeme potřebovat:

20 cm vzorované dekorační látky

20 cm jednobarevné bavlněné látky

20 cm jednostranně lepícího tužení

1 ks zipu 14 cm

1 ks šicí nitě do barvy

Nemáte chuť hledat všechny potřebné věci pro ušití kosmetické taštičky? Vyzkoušejte naše připravené sady na kosmetickou taštičku, která obsahuje vše, co potřebujete, a navíc od nás získáte střih zdarma. Sety naleznete v kategorii Sety na kosmetickou taštičku/pytlík.

Postup ušití:

  • Na dekorační a jednobarevnou látku si položíme střih, obkreslíme, přidáme 1 cm na švy a vystřihneme. Dekorační látku z rubové strany podlepíme jednostranným lepícím tužením.
  • Naznačíme si střed na zipu, dekorační látce i jednobarevné bavlně. Lícem k líci si na sebe položíme látky a mezi ně v horní části vložíme zip. Sešijeme dohromady, otočíme do líce a v kraji prošijeme. Stejným způsobem ušijeme i druhou stranu zipu.
  • Lícem k líci na sebe položíme dekorační a jednobarevnou látku. Sešijeme boky taštičky a spodní okraj. U jednobarevné látky si ve spodní části necháme nesešitý otvor pro otočení.
  • Složíme si rohy na sebe a sešijeme.
  • Kosmetickou taštičku otočíme nechaným otvorem a otvor sešijeme.

A tak se naše kosmetická taštička stane naším malým komplicem na cestě za dobrodružstvím v městské džungli. S rtěnkou na jedné straně, pudrem na druhé a s náplastí, na kterou se nesmí zapomenout. Můžeme vyrazit do ulic s jistotou, že jsme připraveni na vše. Tak nezapomeňte svou kosmetickou taštičku dát do kabelky a buďte připraveni na to, co vám život přinese!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení