Lehátkovina se vzorem

Vytvořeno12.04.2022

 Lehátkovina už dávno není jen materiálem pouze na renovaci vašich starých dřevěných lehátek.

Tento nesmrtelný materiál zažívá obrovský boom díky novým a netradičním potiskům a to hlavně na začátku jarní a postupně i letní sezóny.

Pryč jsou doby, kdy na vaši zahradě stálo lehátko v úplně stejném designu jako o zahradu vedle u sousedů. Nyní můžete být o něco nápaditější, nebát se barev a nových vzorů, ale i nových využití pro tento odolný, venkovní materiál.

Lehátkovina je vysoce kvalitní a pevný materiál, který drží tvar, netřepí se, rychle schne, její barevný potisk odolává jak slunečním paprskům, tak i dešti a zimě. Je pohodlná a omyvatelná.

Lehátkovinu máme ve dvou různých variantách:

1. varianta je lehátkovina v šíři 145 cm, kterou lze použít na šití sedacích vaků, houpaček, venkovních potahů a polštářů nebo i pevných tašek a batohů, ze kterých se vám nákup jen tak nevysype.

2. varianta je lehátkovina v různých šířkách 43, 44, 45 cm s dvojitou obrubou podél krajů, která je prošita a na šíři již předpřipravena k renovaci lehátek, venkovních stoliček nebo třeba křesílek.

 

Ať už sáhnete po klasických plážových pruzích ve třech barevných variantách nebo po moderních geometrických tvarech, bude vaše venkovní posezení vypadat skvěle, ale hlavně nově  a neokoukaně.

S výběrem vzorů lehátkoviny  jsme mysleli i na romantické duše a v naší nabídce najdete i krásné potisky květin, které jsou jako stvořené do vaši rozkvetlé zahrady.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies