Módní úplet Travel Punto

Vytvořeno23.11.2021

Travel Punto: Úžasný úplet, který si snadno zamilujete!

Úplety patří k těm vůbec nejoblíbenějším materiálům současnosti. Ovšem platí, že není úplet jako úplet. Panují mezi nimi i opravdu značné rozdíly! Pokud už jste se přesytili běžného bavlněného úpletu a hledáte něco speciálního, pak by vám rozhodně neměl uniknout Travel Punto, který vás svými jedinečnými vlastnostmi zkrátka dostane.

Neobyčejný úpletový materiál té nejvyšší kvality

Ačkoliv je v našich končinách úplet Travel Punto zatím spíše neznámým pojmem, pokud se vám dostane do rukou, pravděpodobně ho už nepustíte. Ostatní není divu, že u módních návrhářů v zahraničí je stále žádanějším materiálem

Nenechte se zmást obsahem polyamidu, tento úplet se totiž rozhodně jako „umělotina“ nechová. Na dotek i při kontaktu s pokožkou je naopak velice příjemný a silně návykový.

Pokud nesnášíte žehlení, pak vás jistě potěšíme, jelikož Travel Punto je absolutně nežehlící. A to dokonce do té míry, že oblečení z něj ušité můžete klidně svinout třeba do ruličky pro maximální úsporu místa v zavazadle. A po vybalení se do něj můžete ihned obléknout bez jakýkoliv stop pomačkání. To z něj činí skvělého parťáka i na služební cestu či na dovolenou.

K dalším bezesporu zajímavým vlastnostem, které rozhodně stojí za pozornost, patří jeho pevnost. Látka se nevytahuje a dokonale drží tvar klidně i při několikahodinovém nošení.

Příjemným bonusem navíc je skutečnost, že Travel Punto patří k látkám, ve kterých se člověk nepotí. Hodí se tudíž výtečně i do horkých letních dnů. Travel Punto patří k látkám, ve kterých se člověk nepotí. Hodí se tudíž výtečně i do horkých letních dnů. 

 

Z úpletu Travel Punto vykouzlíte ty nejúžasnější šaty

Travel Punto náleží k velice kvalitním úpletům vyšší gramáže (tento se může pochlubit konkrétně 220 g/m2). Látka má jemný přirozený lesk, který jí dodává luxusní nádech. Je proto perfektní volbou pro ušití nadčasových společenských šatů, tunik, a sukní, případně i lehkého saka 

K dispozici je celá řada příjemných barevných odstínů. Pokud vsadíte například na šaty ve vznešené barvě královské modři, snadno se stane královnou večera na společenské akce. Ale k dispozici jsou rovněž decentní přírodní tóny béžové, okrové, hnědé či lahvově zelené, které výtečně ladí s aktuální podzimní přírodou.

Z úpletu si můžete vytvořit dokonce i prakticky jakékoliv volnočasové oblečení. Kupříkladu domácí kalhoty z tohoto materiálu jsou stejně pohodlné jako obyčejné tepláky, ale zároveň na první pohled působí jako moderní společenské kalhoty. Je proto docela dobře možné, že nečekaná návštěva si bude myslet, že jste právě na odchodu do společnosti, přestože jste si zrovna udělali pohodový večer u televize.