Roličky látek - 5 za cenu 4

Vytvořeno19.04.2023

Čím víc nakoupíte, tím víc ušetříte! Jak? Nakupte 5 roliček a platit budete jen za 4!

Chtěli jsme, aby vás nakupování u nás bavilo. Slevy a výhodné nabídky vám nabízíme v průběhu roku neustále, čtvrteční Bleskovky  se vám také zalíbily, ale říkali jsme si, že by to chtělo něco více hravého.

Proto pro vás máme novou kategorii s názvem Roličky látek. Nakupovat v této kategorii se opravdu vyplatí!
V kategorii momentálně najdete roličky bavlněných úpletů o délce 0,5 m. Snažili jsme se kategorii sestavit tak, aby si v ní mohl nakoupit každý. Proto v kategorii najdete dětské vzory pro holky i kluky. Vybírat můžete mezi potisky zvířátekkvětin, dopravních prostředků a mnoho dalšími. Mezi roličkami ale nakoupíte i vy - rodiče. Připravili jsme pro vás jemné vzory květů, lístečků a větviček. Délka každé roličky je 0,5 m, která se perfektně hodí na dětské oblečení a pro dospělé na nákrčníky, čepice nebo na olemování jednobarevného oblečení.

A jak to celé funguje?

1 rolička látky stojí 100 Kč, pokud si jich koupíte 5, tak zaplatíte jen za 4. Takže 5 roliček vás vyjde na úžasných 400 Kč. Pokud roliček nakoupíte 10, zaplatíte za 8... a tak dále. Sleva se vám v košíku automaticky napočítá, žádné slevové kódy nepotřebujete. Roličky si mezi sebou můžete jednotlivě kombinovat. Záleží pouze na vás, jestli vyberete roličky s různými dezény nebo pouze s jedním. Jak říkáme... hravé, zábavné a hlavně výhodné!

Prostě... čím více roliček nakoupíte, tím míň zaplatíte. A to se vyplatí!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení