Strašidelné halloweenské bavlny

Vytvořeno19.10.2021

31. října se blíží a s ním i strašidelný Halloween s rozsvícenými dýněmi, které zaženou zlé duchy.

Tento den je spojen s tajemstvím, zvyky a pověrami, které se stále dodržují. Kořeny tohoto svátku sahají až ke Keltům, které tímto dnem oslavovali příchod nového roku. Dnes je to spíše svátek dětí, které se převlékají do strašidelných kostýmů a za zazpívání koledy si zaslouží sladkostí.

Chystáte se letošní rok na koledu a máte rádi strašidelné svátky? Máme pro vás tematické bavlněné úplety s halloweenskými dýněmi doplněnými o čarodějný klobouk, nebo se zubatým úsměvem, který nesmí chybět. Halloweenské bavlněné úpletyve složení 95% bavlna a 5% lycra jsou skvělé na trika, sukně, šaty nebo bláznivé legíny.

Nechce se vám převlékat za strašidla? Nevadí! Vyzdobte si svůj domov originálními doplňky z tematických bavlněných látek s halloweenským potiskem nebo použijte filc v různých tloušťkách. Kromě těchto dvou látek využijete i fleece, který se netřepí a tak se nemusí začišťovat na žádném speciálním stroji.Kreativitě se meze nekladou a vytvořená strašidla nebo zubaté dýně udělají radost nejen vám, ale i těm, co půjdou okolo vašeho domu.