Vyhrajte látky v hodnotě 24 000 Kč!

Vytvořeno28.04.2023

Zapojte se do soutěže a vyhrajte látky v hodnotě 24 000 Kč!

Patříte mezi soutěživé kreativce, kteří látek nemají nikdy dost? Praská vaše syslírna ve švěch, ale jakmile se na stránkách objeví novinky, nemůžete si pomoct a už klikáte na tlačítko koupit? Tak právě pro vás je naše soutěž s pracovním názvem Rentiér. Výherce od nás získá 12 slevových kódů v hodnotě 2 000 Kč.

A jaká jsou pravidla soutěže???

* Soutěž je pouze pro registrované zákazníky

* Minimální hodnota objednávky musí být 1 000 Kč a při jejím zhotovení musíte být přihlášeni ke svému účtu

* Při dokončení objednávky musí soutěžící  zaškrtnout políčko "Souhlasím se zařazením do soutěže a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se soutěžními podmínkami

Soutěž probíhá od 1. 5. - 31. 7. 2023 a výhra rozhodně stojí za to. Na každý měsíc po dobu jednoho roku od nás dostanete slevový kód v hodnotě 2 000 Kč! Celkem vyhrajete látky v hodnotě 24 000 Kč a to už je pořádný balík, co myslíte? Slevové kódy je vždy třeba uplatit v daný měsíc. Částka lze vybrat jednorázově, není možné z částky postupně odečítat.

Vyhlášení soutěže proběhne 1. 8. 2023 na našich sociálních sítích, tak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu, ať vám výhra neuteče!

No není to krásná představa? Celý rok nakupovat látky a nic za ně neplatit!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení